Jump to content

Bodziax

Member
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Bodziax

 • Rank
  Noob

Profile Information

 • Gender
  Masculino
 • I am
  OT-Admin
 1. Witamy, a także zapraszamy na uczestniczenie w grze jaką jest Dragon Ball Anime Warriors OTS który wystartował dnia 03.04.2020. Nasz projekt jest w 100% robiony od podstaw, czyli czystego silnika Tibi 8.54, ale nie ma czasu na przynudzaniu o historii OTS'a. Link do Forum: http://dbawots.cba.pl/index.php Link do ACC: http://dbawots.pl Co nas wyróżnia: -Unikalna mapa RPG(Planety: Ziemia, Vegeta, Namek, Olmek, Gelbo, M2 oraz Piekło i Niebo) -15 grywalnych postaci ze Świata Dragon Ball(schludnie ale na rozruch wystarczy) -Dynamiczny, strategiczny oraz unikalny system PVP -Każda postać posiada przynajmniej 1 unikatowe umiejętności pasywne -System Fuzji ostatniego transformu -Bardzo rozbudowany system Upgrade(w skrócie: nie wystarczy kliknąć na upgrade item i na item aby go ulepszyć) -System nasycania broni bonusem -Serwer nie będzie PayToWin(każdy kto gra u nas ma jednakowe szanse aby być najlepszym) -Sagi Dragon Ball, Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT(w przyszłości będziemy dążyć do dodatkowych Dragon Ball Super oraz Dragon Ball Special Movie) -Bonus Points System(gracze którzy są zalogowani, expią, awansują itp. są nagradzani bonus punktami które można wykorzystać w sklepiku) -Unikalny OTClient z wieloma systemami jak Auto Senzu, Unique Ability, Bonus Points Shop itp. I wiele wiele więcej(praktycznie do wszystkiego po za grafikami można dopisać słowo "unikalny"). Wbij i się przekonaj :D Czekamy na Ciebie. Screeny: 1 2 3 4 5 6 7
 2. Witamy, a także zapraszamy na uczestniczenie w BETA testach projektu Dragon Ball Anime Warriors OTS który startuje dnia 29.10.2018. Nasz projekt jest w 100% robiony od podstaw, czyli czystego silnika Tibi 8.54, ale nie ma czasu na przynudzaniu o historii OTS'a.Link do Forum:http://dbawots.cba.pl/index.phpLink do ACC: http://dbawots.pl Link Facebook https://www.facebook.com/Dbawots/Co nas wyróżnia:-Unikalna mapa RPG(Planety: Ziemia, Vegeta, Namek, Olmek, Gelbo, M2 oraz Piekło i Niebo) -15 grywalnych postaci ze świata Dragon Ball(schludnie ale na rozruch wystarczy) -Dynamiczny, strategiczny oraz unikalny system PVP -Każda postać posiada przynajmniej 1 unikatową umiejętność pasywną -System Fuzji ostatniego transformu -Bardzo rozbudowany system Upgrade(w skrócie: nie wystarczy kliknąć na upgrade item i na item aby go ulepszyć) -System nasycania broni bonusem -Serwer nie będzie PayToWin(każdy kto gra u nas ma jednakowe szanse aby być najlepszym) -Sagi Dragon Ball, Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT(w przyszłości będziemy dążyć do dodatkowych Dragon Ball Super oraz Dragon Ball Special Movie) -Bonus Points System(gracze którzy są zalogowani, expią, awansują itp. są nagradzani bonus punktami które można wykorzystać w sklepiku) -Unikalny OTClient z wieloma systemami jak Auto Senzu, Unique Ability, Bonus Points Shop itp. I wiele wiele więcej(praktycznie do wszystkiego po za grafikami można dopisać słowo "unikalny"). Wbij i się przekonaj :D Czekamy na Ciebie.Screeny:

Open Tibia Server

Quer aprender a criar seu próprio servidor de Tibia? Então está no lugar certo, aqui você encontrará milhares de tutorias, scripts, códigos, mapas e utilitários para que você possa fazer o seu próprio servidor de Tibia começando do zero.

Redes Sociais

Anuncie no Tibia King

Precisa de mais visibilidade em seus projetos? Quer fazer um plano publicitário para o seu servidor? Anuncie no Tibia King e faça sua divulgação, possuímos centenas de acessos simultâneos e milhares diários, com certeza será a sua solução!

Tibia King Recomenda

DokeHost - Soluções em Hospedagem

VPS Windows
VPS Linux
Servidor VPS
×
×
 • Create New...